متن کامل پایان نامه کارشناسی ارشد با فرمت ورد

عنوان کامل پایان نامه :

 مطالعه تأثیر بازاریابی بر سیستم جدید بانکداری در شعب بانک ملی خرم آباد

قسمتی از متن پایان نامه :

2-1-        مقدمه

امروزه بسیاری از بازارها، به شدت رقابتی شده‌اند و برای باقی ماندن در این فضای رقابتی، سازمان‌ها بایستی کالا و خدمات با کیفیت بالا تولید و ارائه کنند تا مشتریان رضایت‌مند و وفادار کسب کند. ایجاد و کسب مشتریان رضایت‌مند، هدف اصلی هر کسب و کاری می‌باشد؛ زیرا ارتباط واضع و قوی بین کیفیت محصولات (خدمات)، رضایت‌مندی مشتری و سودآوری هست (فدیکوا[1]، 2004: 44).

بانکداری جدید نوع نوظهوری از صنعت بانکداری می باشد که به ارائه خدمات بانکی با بهره گیری از محیط های الکترونیکی می پردازد. بانکداری جدید به عنوان پیش نیاز تجارت الکترونیکی مطرح می باشد و تجارت الکترونیکی نیز با اشاعه بانکداری الکترونیکی بیشتر رشد خواهد نمود. با بهره گیری از سیستم‏های پرداخت الکترونیکی می توان انتقال منابع پولی و اعتباری را به صورت الکترونیکی انجام داد بدون آن که نیازی به جابجایی فیزیکی باشد (کلاسنس و همکاران[2]، 2002: 2744). که مروری بر ادبیات تحقیقی می‏تواند همانند نوعی چسب ذهنی اقدام کند که همه موضوع های پژوهش را به هم بچسباند و از نطر ذهنی موجب انسجام و یکپارچگی آنها گردد (پارسائیان و اعرابی، 1377: 46). لذا در این فصل و در 4 بخش، کوشش شده می باشد که ادبیات موضوع در برگیرنده مبانی نظری در ارتباط با موضوع مورد پژوهش باشد، که عبارتند از:

بخش اول: مبانی نظری بازاریابی.

بخش دوم: مبانی نظری سیستم جدید بانکداری1.

بخش سوم: پیشینه پژوهش که در این قسمت پیشینه پژوهش­های انجام شده در دو بخش تحقیقات انجام شده در داخل کشور و تحقیقات انجام شده در خارج از کشور مورد مطالعه قرار می گیرد.

[1] – Fdikova

[2] – Claessens et al.

سوالات یا اهداف این پایان نامه :

1-1-        اهداف پژوهش

الف)هدف اصلی

مطالعه تاثیر بازاریابی بر سیستم جدید بانکداری شعب بانک ملی شهر خرم آباد.

ب)اهداف فرعی

  1. مطالعه تاثیر اعتماد بر سیستم جدید بانکداری شعب بانک ملی شهر خرم آباد.
  2. مطالعه تاثیر تضمین بر سیستم جدید بانکداری شعب بانک ملی شهر خرم آباد.
  3. مطالعه تاثیر تعهد بر سیستم جدید بانکداری شعب بانک ملی شهر خرم آباد.
  4. مطالعه تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری بر سیستم جدید بانکداری شعب بانک ملی شهر خرم آباد.

شما می توانید مطالب مشابه این مطلب را با جستجو در همین سایت بخوانید

لینک متن کامل پایان نامه رشته مدیریت با عنوان :  مطالعه تأثیر بازاریابی بر سیستم جدید بانکداری در شعب بانک ملی خرم آباد با فرمت ورد